Робота в групах: беремо інтерв'ю.

Ц

ей місяць в школі фільммейкерів “Новий кадр” був присвячений роботі журналістів у різних групах. Ми вважаємо, що діти таким чином навчаються спілкуватися з незнайомими людьми.

   Спостереження довели, що сучасні підлітки не достаньо соціалізовані. Їм часто важко встановлювати зв’язки в новій групі. Важко знаходити спільну мову між різними віковими групами. Тому, викладачі багато уваги приділяють саме “змішуванню” дітей у різних групах. Так сьогодні на зайняття з ритміки завітали Ніка та Марго. Ніка навчається в групі телеведучих, а Марго — майбутній фільммейкер. Вони об’єдналися, та разом знімають сюжет про школу.

   Щоб відзняти достатньо відеоматеріалу вони прийшли до маленьких телеведучих по інтерв'ю. 

   Коли ми прийшли на урок та сказали дітям що зараз будемо брати у них інтерв’ю — вони схвилювались. Ми довго прилаштовувались . Марго будувала кадр і з’ясувалось, що в кадрі або я завелика, або вони замалі . Заради гарної картинки мені довелося стати на коліна, так ми з дітьми були одного зросту і вони природньо виглядали у кадрі. Мені сподобалось спілкуватися з малечею. Вони дуже невимушені.

Ніка Потапенкова 14 років тележурналіст.

Ми з Нікою нечасто зустрічаємось під час занять, бо вони відбуваються у різні дні. Тож, Ніка написала мені у соцмережі і запропонувала зробити спільно сюжет. Я зараз оператор, а Ніка була режисером та журналістом. Працювати разом нам було весело.

Марго 12 років фільммейкер

   Такі спільні проекти часто проходять в Новому кадрі . Вони надають змогу дітям проявити себе у різних якостях, інколи зовсім не пов’язаних з зайняттями. До того ж, проектна робота журналіст-оператор-монтажер максимально наближує учнів до того, як працює журналіст на будь-якому телеканалі.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.Введите слова, которые Вы видите ниже

+38 (066) 40-90-294

+38 (068) 576-86-28

+38 (093) 068-08-93

ст.метро "Центральний Ринок"
м.Харків, вул.Різдвяна, 29а, к.203
(зправа від входу в магазин "АТБ")